Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
IGN AS
More about company »

Santechnikas (darbui Norvegijoje)

2000–2800 Eur
Užsienis: Norvegija - IGN AS

Darbo pobūdis

Visų rūšių santechnikos montavimo darbai.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Anglų kalbos žinios;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai (privalumas);
Darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje augančioje Lietuvos/Norvegijos įmonėje;
Motyvuojančią aplinką ir tobulėjimo galimybes;
Draugišką kolektyvą, puikias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

2000–2800 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
IGN AS

IGN AS

"IGN AS" yra Norvegijos įmonė, kuri specializuojasi santechnikos darbų rangoje Norvegijoje ir Lietuvoje.
Pastaruoju metu vis daugiau užsakovų pasitiki ir naudojasi mūsų paslaugomis. Tai mus džiugina ir įkvepia tolimesniam tobulėjimui bei augimui. Dėl šios priežasties norime pakviesti prisijungti kvalifikuotus specialistus ir motyvuotus darbuotojus, kurie norėtų papildyti mūsų veržlią, augančią komandą.