MV GROUP

Santechnikas (-ė)

1340 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

  • Darbas maisto pramonės gamybinėje įmonėje;
  • Santechninių sistemų (santechnikos, vėdinimo, šildymo ir kt.) priežiūra;
  • Santechninės įrangos remontas, aptarnavimas, montavimas, išvedžiojimas ir pajungimas;
  • Operatyvaus gedimų šalinimo užtikrinimas;
  • Kiti ūkio priežiūros darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas (santechniko profesinis išsilavinimas – privalumas);
  • Santechniko kvalifikacijos pažymėjimas - privalumas;
  • Santechniko, elektriko, šaltkalvio arba elektros montuotojo darbo patirtis - privalumas;
  • Pareigingumas, atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes Jums siūlome:

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • Stabilų darbą vienoje iš ilgiausiai veikiančių Lietuvos gamyklų;
  • Įmonės vidinę kultūrą, kuri paremta komandos, troškimo nugalėti ir kokybės vertybėmis;
  • Palaikantį vadovą ir bendrų tikslų siekiančią komandą;
  • Renginius darbuotojams ir dovanas įvairių švenčių proga;
  • Palaikymą ypatingomis gyvenimo progomis (susituokus, gimus vaikui ir kt.).

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Aukštaičių g.7, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje.

Atlyginimas

1340 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas bazinis atlygis yra orientacinis, atlygio dydis priklausys nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų lygio.
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP Production“ - viena didžiausių regione alkoholinių gėrimų gamybos įmonių, vienijanti „Anykščių vyno“, „Alitos“, „Stumbro“ ir „Gubernijos“ gamyklas.
„Anykščių vyno“ istorija prasidėjo 1926-aisiais, o šiandien 96-erių metų sukaktį mininti gamykla yra didžiausia vaisių bei uogų vynų gamintoja Baltijos šalyse. Pagarba tradicijoms ir šiuolaikinėmis technologijomis grįsta meistrystė leidžia komandai kurti natūralius ir autentiškus produktus. „Anykščių vynas“ didžiuojasi savo ekspertų komandos žiniomis, išmanymu, ryžtu ir energija kuriant naujus, kokybiškus gėrimus, tapusius Anykščių krašto dalimi.