Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Darmina“
More about company »

Santechnikas-montuotojas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Darmina“

Darbo pobūdis

Vidaus statinio inžinerinių tinklų ir santechnikos priemonių kokybiškas montavimas, laiko ir finansinių biudžetų laikymasis.

Reikalavimai

kvalifikacija - santechnikas, darbo patirtis - 5 metai

Mes jums siūlome

Sudaroma neterminuota darbo sutartis, darbas Žemaitijos regione, apgyvendinimu pasirūpina ir apmoka darbdavys, transportas į/iš darbo vietą apmoka/suteikia darbdavys.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
galimi viršvalandžiai

UAB „DARMINA“ specializuojasi gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių, automatizavimo sistemų įrengimo darbų srityje.
Informacija apie UAB „Darmina“
1040 €
Vid. atlyginimas bruto
66
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 730 €
25% uždirba 730-870 €
25% uždirba 870-1189 €
25% uždirba nuo 1189 €
Vadovas: Darius Bacevičius