Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kauno autobusai"
More about company »

Santechnikas - suvirintojas

Kaunas - UAB "Kauno autobusai"

Darbo pobūdis

Visi vidaus santechnikos darbai.

Reikalavimai

  • Pažymėjimas suvirinimo darbams elektrai ir dujomis,
  • Darbo patirtis šioje srityje,
  • Žalingų įpročių neturėjimas.

Turi žinoti: šiluminių mazgų reguliavimo principus; vandentiekio, kanalizacijos ir šiluminių vidaus ir lauko tinklų veikimo principus; įjungimų, išjungimų, prijungimų ir reguliavimų atlikimą, keičiant įrenginių darbo režimus arba likviduojant gedimus ar avarijas; turi mokėti atlikti avarijų lokalizavimą aptarnaujamuose įrenginiuose ir normalaus veikimo režimo atkūrimą.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas.
  • Puikią ir palaikančią komandą.
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Kauno autobusai" – neatsiejama Kauno miesto dalis, reikalinga ir įvertinta viešojo transporto naudotojų bei kitoms įmonėms teikiamomis paslaugomis besinaudojančių klientų. UAB "Kauno autobusai" tai viena seniausių ir didžiausių keleivių pervežimo įmonių Lietuvoje.
Informacija apie UAB "Kauno autobusai"
926 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
1147
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Grigelis