Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP
More about company »

SANTECHNIKAS

Nuo 500 Eur
Utena, Anykščiai, Molėtai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

Atlikti santechnikos prietaisų, vandentiekio ir kanalizacijos tinklų montavimo, eksploatacijos remonto, valymo darbus. Užtikrinti patikėtos įrangos tinkamą priežiūrą, jos remontą.

Reikalavimai

Atsakingumas, kruopštumas.
Panašaus darbo patirtis.
Montavimo darbus vykdome ir kituose miestuose.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas bei priemones reikalingas darbui.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistus, kurie kartu su visa darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.
Kontaktinis tel. 8 650 .
Informacija apie BIOVELA GROUP
1416 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
137
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Audrius Kantauskas