You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Rimgauda“

santechnikas

1800-2200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rimgauda“

Darbo pobūdis

Dujinių katilų aprišimas;
Santechnikos prietaisų įrengimas ir montavimas;
Dūmtraukio įrengimas;

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas;

Privalumai

Darbo patirtis šildymo sistemų, katilų montavime, priežiūroje;

Įmonė siūlo

Nuolatinį, socialinėmis garantijomis grindžiamą darbą;
Apmokymus dirbti su aukščiausios kokybės šildymo technikos produktais;
Kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimosi šilumos energetikos srityje galimybes;
Serviso automobilį nuo namų iki kliento, profesionalius darbo įrankius ir priemones mobiliam meistro darbui;
Konkurencinga darbo užmokestį;

Atlyginimas

1800-2200 €/mėn. į rankas

UAB "RIMGAUDA" - Inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.
informacija apie UAB „Rimgauda“
1976 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1549 €
25% uždirba 1549-1790 €
25% uždirba 1790-2607 €
25% uždirba nuo 2607 €