Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kegesa"
More about company »

Santechninių sistemų montuotojas

Nuo 2400 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB "Kegesa"

Darbo pobūdis

Santechnikos darbai mediniuose moduliniuose namuose. Darbas Norvegijoje.

Reikalavimai

  • Būtina darbo patirtis nemažiau nei 5 metai
  • Darbštumas
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Mokėti skaityti brėžinius
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
  • Santechniko pažymėjimas - privalumas
  • Anglų kalbos žinios - privalumas
  • Darbo patirtis Skandinavijos šalyse - privalumas

Mes jums siūlome

  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus (jei reikia)
  • Visas socialinės garantijas
  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą

CV siųsti el. pašto adresu:
Dėl detalesnės informacijos skambinti numeriu:

Atlyginimas

Nuo 2400 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Įmonės UAB "Kegesa" pagrindinė veikla yra medinių surenkamų namų gamyba Norvegijoje.
Informacija apie UAB "Kegesa"
979 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Saulius Kazlauskas