Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sergel"
More about company »

Sąskaitų valdymo departamento specialistė (-as)

Vilnius - UAB "Sergel"

Darbo pobūdis:

Labai, laibai ieškome kolegos, kuris mylėtų sėslų, aiškų, struktūruotą darbą. Kuris būtų šaunus komandos narys, kartais pasidalintu grandioziškomis idėjomis, o retsykiais prisidėtų ir prie kolektyvo laisvalaikio organizavimo :)

Be viso to, tau dar reiktų:
  • Dirbti su duomenų bazėmis;
  • Išrašyti bei administruoti sąskaitas;
  • Tvarkyti mokėjimus;
  • Žinoma, padėti vadovui;
  • Bei būti Super komandos nariu.

Reikalavimai:

Mes tik džiaugsimės, jeigu tu:
  • Turėsi aukštąjį išsilavinimą;
  • Kompiuterinį raštingumą;
  • Anglų kalbos žinias;
  • Bei plačią šypseną.

Įmonė siūlo:

O mes pažadame:
  • Geras darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Modernų ofisą;
  • Pozityvius vadovus;
  • Super komandą;
  • Lanksčias darbo sąlygas.

Jeigu tau patinka techninis darbas ir tu atitinki bent jau kelis keliamus reikalavimus, drąsiai siųsk savo gyvenimo aprašymą! :)

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB Sergel, priklausanti tarptautinei Skandinavijos telekomunikacijų kompanijai TeliaSonera, teikia skolų administravimo, išieškojimo bei teisines paslaugas.
„Sergel“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2008 m. Turime virš šimto klientų, gaunančių daug apmokėjimų už prekes ir paslaugas, veikiančių telekomunikacijos, bankų, draudimo, logistikos bei kituose sektoriuose. Bendrovės klientai - bankai, kredito įstaigos, telekomunikacijų ir draudimo kompanijos, transporto organizacijos bei kitos didelės bendrovės.
Įmonėje vid. atlyginimas 1002€
23% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)