Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“
More about company »

SAUGUMO KOORDINATORIŲ (-Ę)

Vilnius - UAB „Simplika“

Jūs būsite atsakingas už:

  • Saugumo politikos formavimą, operacinius procesus bei apgadinimo ir kitų žalų rizikos mažinimą;
  • Sprendimų priėmimą, siekiant įgyvendinti priemones saugumui užtikrinti;
  • Prevencijos vykdymą, diegiant priemones ir metodus, padedančius užkirsti kelią galimoms žaloms, klientų ir įmonės darbuotojų konsultavimą;
  • Operatyvų pateiktų pretenzijų sprendimą, prevencinių priemonių paiešką ir taikymą, siekiant užtikrinti, kad klaidos ir siuntų apgadinimai nepasikartotų;
  • Įmonėje veikiančių saugos sistemų priežiūrą, atnaujinimą, diegimą.

Reikalavimai:

  • Vadovaujančio darbo patirtis saugos kompanijoje arba saugumo srityje;
  • Analogiško darbo patirtis ne trumpesnė kaip 2 metai;
  • Darbo patirtis transporto srityje būtų privalumas;
  • Patirtis su video stebėjimo sistemomis;
  • Aukštasis išsilavinimas, teisinis būtų privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Anglų kalba – privalumas.

Mums taip pat svarbu Jūsų:
  • Proaktyvumas;
  • Imlumas naujovėms, noras ir gebėjimas nuolat tobulėti;
  • Stiprus atsakomybės jausmas;
  • Loginis mąstymas.

Mes Jums siūlome:

  • Perspektyvų ir atsakingą darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Bendravimą ir bendradarbiavimą su kolegomis Baltijos ir kitose DPD sistemos šalyse;
  • Galimybę pritaikyti savo sukauptas žinias ir patirtį, didinant saugumo efektyvumą versle.
  • Galimybę tobulėti, siekti karjeros bei būti įvertintam.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - Tarptautinės kompanijos GeoPost dalis, patikima ir lyderio poziciją užimanti siuntų pervežimo bendrovė DPD Lietuva.