Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Edrana Baltic, IĮ

Saugumo testuotojas

900-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Edrana Baltic, IĮ

Darbo pobūdis

Web aplikacijų saugos testavimas
Identifikuoti rizikas, saugumo spragas
Testuoti sistemą nuo neautorizuoto priėjimo
Testuoti sistemą, kad būtų apsaugota nuo piktavališkų atakų
Testuoti, kad nebūtų prieigos prie vartotojų ir konfidencialios sistemos informacijos
Testuoti, kad laužiantis nebūtų perimama jautri informacija
Registruoti klaidas bei neatitikimus ir vykdyti jų ištaisymo eigos kontrolę
Kūrybiškai bandyti nulaužti sistemą

Reikalavimai

Turėti patirties Web aplikacijų saugumo testavimo srityje
Turėti testavimo metodologijų žinias
Išmanyti Web aplikacijų Front - end
Saugos koncepcijų išmanymas
Internetinių aplikacijų kūrimo pagrindų
Noro tobulėti
Gebėjimo priimti sprendimus
Orientacijos į rezultatus
Motyvacijos išmokti ir pasiekti rezultatų
Jausti malonumą ieškant spragų programinėje įrangoje

Mes jums siūlome

Darbą su šiuolaikinėmis technologijomis
Galimybę mokytis ir tobulėti
Galimybę dalyvauti kūrybiškuose projektuose
Draugišką, kūrybingą darbo atmosferą
Siekiančius padėti bendradarbius

Atlyginimas

900-1700 €/mėn. į rankas

IĮ „Edrana Baltic“ Lietuvos rinkoje nuo 1987 m.
Mūsų klientų sąraše yra virš 2000 įmonių visoje Lietuvoje. Programos pritaikytos ir įdiegtos įvairių sričių įmonėse ir organizacijose: bankuose, gamybinėse, prekybinėse, statybinėse, paslaugų, taip pat savivaldybėse, švietimo, sveikatos, teisėsaugos skyriuose ir t.t.Jos taikomos AB, UAB, BĮ, individualioms bei biudžetinėms, įmonėms. Aptarnaujame klientus Latvijoje ir Baltarusijoje.