UAB „Personalas“

Saulės baterijų montuotojai (os)

Užsienis: Švedija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Saulės kolektorių montavimas ant stogų ir ant žemės;

Darbas Švedijoje (aplink Halmstad miestą).

Reikalavimai darbuotojui

Būtina turėti darbo patirties montuojant saulės kolektorius;
Būtina mokėti susikalbėti anglų kalba, darbo vietoje;
Gera fizinė ištvermė;
Aukščio baimės nebuvimas;
Atsakingumas;
Motyvacija ir noras dirbti;
Vairuotojo pažymėjimas- privalumas.

Įmonė siūlo

Darbą pilnu etatu + galimi viršvalandžiai;
Suteikiame visas socialines garantijas;
Ilgalaikį darbą komandiruočių principu;
Suteikiame apgyvendinimą;
Atlyginimas nuo 2200-2500 eur, jau atskaičius mokesčius.

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442; .

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.