UAB „Elviva“

Saulės baterijų montuotojas (Stokholmas, Švedija)

2400-3400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Elviva“

Darbo pobūdis

  • Saulės baterijų montavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis saulės baterijų montavime ant lygaus bei šlaitinio stogo

Privalumai:

  • Anglų kalbos žinios
  • Montuoti ir sujungti elektrinę dalį (inverterius, optimizatorius, pajungimas į tinklą)
  • Darbo patirtis su įvairiomis skirtingomis saulės elektrinių sistemomis
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Kilus klausimams mielai prašome kreiptis Viktorija

Įmonė siūlo

  • Motyvuojantį atlyginimą
  • Pagalbą ir sklandų įvedimo procesą darbo pradžioje
  • Nemokamą apgyvendinimą
  • Nemokamas keliones į Švedija ir atgal
  • Darbo rūbus
  • Darbo įrankius
  • Įmonės automobilį

Atlyginimas

2400-3400 €/mėn. į rankas

UAB ELVIVA sparčiai auga, nes pasižymi darbo kultūra, personalo kompetencija bei operatyviu sprendimų priėmimu.
Mes gerbiame savo darbuotojus, todėl siūlome puikią darbo aplinką su mokymosi bei karjeros galimybėmis ir visada ieškome darbuotojų, kurie turi darbo patirties, atsakomybės jausmą, siekia asmeninio tobulėjimo ir dirba išvien su savo komandos nariais.