UAB „Gridinta“

Saulės elektrinių darbų vadovas

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Gridinta“

Darbo pobūdis

  • Saulės elektrinių statymo darbų organizavimas ir vykdymas;
  • Projektų kokybės ir įgyvendinimo terminų užtikrinimas, projektų išlaidų bei biudžeto sekimas;
  • Informacijos apie projektų įgyvendinimo eigą teikimas projektų vadovui;
  • Darbuotojų mokymų organizavimas norint užtikrinti aukštą darbų kokybės standartą;

Reikalavimai

  • Nuo 2 metų darbo patirtis;
  • Saulės energijos ir/ar elektros sistemų išmanymas;
  • Statybos įrankių ir saulės elektrinių, krovos stotelių technologijų išmanymas;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis su programomis Exel, PV Sol, Autocad, būtų privalumas);
  • Puikūs planavimo ir laiko valdymo, organizaciniai bei bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Elektriko ar/ir inžinieriaus išsilavinimas didelis privalumas;

Mes jums siūlome

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Laiku mokamą sutartą atlyginimą už darbą;
  • Nemokamą kelionę bei apgyvendinimą komandiruočių metu;
  • Galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją;
  • Visas darbui reikalingas priemones, socialines garantijas, draudimą komandiruočių metu;

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

UAB GRIDINTA – kompanijų grupės GRIDIN’S GROUP bendrovė, veiklą vystanti pramoninio alpinizmo, naftos ir dujų platformų bei vėjo jėgainių parkų aptarnavimo srityse.
See all ads of this company (8)
informacija apie UAB „Gridinta“
1309 €
Vid. atlyginimas bruto
81
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.