Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tenergija“

Saulės elektrinių montuotojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Tenergija“

Darbo pobūdis

Saulės modulių montavimas ant pastatų stogų, kitų komandos narių darbo organizavimas ir koordinavimas

Reikalavimai

1. Saulės elektrinių montuotojo arba panašaus darbo patirtis (didelis privalumas).
2. Teorinės ir praktinės žinios šlaitinio stogo konstrukcijų, gegnių sistemų įrengimo, remonto ir stogų dengimo įvairiomis dangomis srityje.
3 Aukštalipio kvalifikacija (didelis privalumas), gebėjimas saugiai įrengti kopėčių ir pastolių sistemas.
4. Fizinė ištvermė, gera judesio koordinacija bei dėmesio koncentracija, neturėjimas aukščio baimės.
5. Savarankiškumas, atsakingumas, kūrybiškumas, mokėjimas bendrauti bei gebėjimas valdyti nestandartines situacijas.
6. Prioritetų ir darbo laiko planavimas.
7. Vairuotojo B kategorija.

Mes jums siūlome

1. Asmeninio bei profesinio augimo ir tobulėjimo galimybės perspektyvioje atsinaujinančios energetikos srityje.
2. Motyvuojančios darbo sąlygos.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Priedai už pasiektus tikslus.

T-Energy - saulės energetikos srityje atestuota įmonė, įrengianti saulės elektrines, užtikrinančias visus individualių ir verslo klientų elektros energijos bei architektūrinius poreikius.
informacija apie UAB „Tenergija“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.