Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Laba energija“

Saulės elektrinių montuotojas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Laba energija“

Darbo pobūdis

Saulės elektrinių montavimas ant šlaitinių ir plokščių stogų lauko sąlygomis.

Reikalavimai

  • Savarankiškumas;
  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Reprezentatyvumas, gebėjimas bendrauti su klientais;
  • Atidumas;
  • B kategorijos vairuotojo teisės.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje komandoje, tobulėjimo galimybes, kvalifikacijos augimą, galimybę kurti atsakingesnį požiūrį į energijos gamybą bei prisidėti prie anglies dioksido kiekio ore mažinimo ir švaresnio rytojaus mums visiems.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo kvalifikacijos ir patirties.

Labà (iš liet.k. žodyno) – turinti teigiamų bruožų, gera, teisinga. Esame specialistų komanda, turinti ilgametę darbo patirtį ir siūlanti būtent tokią – „Labą energiją“ pasauliui.