Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sinergija LT“

Saulės elektrinių montuotojas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - UAB „Sinergija LT“

Darbo pobūdis

Darbo vieta Mažeikiuose, darbų vykdymas visoje Lietuvoje (saulės modulių montavimas ant stogų ir žemės );

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingai laikytis sutartų įsipareigojimų;
Gera fizinė ištvermė, gera nuotaika, savarankiškumas ir noras dirbti, tobulėti; nebijantis aukščio.

Privalumai:
Aukštalipio pažymėjimas; vairuotojo teisės.
Darbo patirtis prie saulės elektrinių montavimo.
Darbo patirtis prie stogų darbų .

Atsakingą ir savarankišką darbą, darbui reikalingas priemones, visas socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Saulės elektrinių, EV stotelių, kaupiklių, šilumos siurblių įrengimas ir jų priežiūra, aptarnavimas bei remontas.
Prekyba saulės elektrinių įranga, EV stotelių įranga, ŠVOK sistemomis.
Stogų remontas.
informacija apie UAB „Sinergija LT“
1644 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1276 €
25% uždirba 1276-1638 €
25% uždirba 1638-1913 €
25% uždirba nuo 1913 €