Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tilbudas“

SAULĖS ELEKTRINIŲ MONTUOTOJAS

3600-5200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Norvegija - UAB „Tilbudas“

Darbo pobūdis

Saulės elektrinių montavimas ant šlaitinių ir plokščių stogų, pastatų fasadų;
  • Laikančių konstrukcijų montavimas;
  • Stogo konstrukcijų montavimas;
  • Elektros laidų kabeliavimo darbai;
  • Pastolių ir saugos priemonių surinkimas;
  • Pagalba elektrikams;

Reikalavimai

  • Kvalifikuotas darbininkas turi staliaus, stogdengio, elektriko, mūrininko, santechniko ar , mechaniko patirties;
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Tvarkingai ir laiku atlikti paskirtas užduotis;
  • Nebijoti fizinio darbo;
  • Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas;
  • Neturėti žalingų įpročių (alkoholio vartojimas);
Privalumai:
  • Patirtis montuojant saulės elektrinių modulius ant pastatų stogų ir ant žemės;
  • Vairuotojo BE kategorijos pažymėjimas;
  • Turėti darbo aukštyje patirties;
  • Brėžinių, projektų skaitymas ir supratimas;
  • Anglų arba norvegų kalbų žinojimas;

Mes jums siūlome

  • Neterminuota darbo sutartis Norvegiškoje įmonėje;
  • Saugią aplinką ir visas kokybiškam darbui reikalingas priemones - darbo įrankius, drabužius, darbinį automobilį;
  • Apmokysime ir suteiksime darbuotojams reikiamus Norvegijos darbo leidimus ir pažymėjimus;
  • Skandinavišką požiūrį ir kultūrą į brangiausią turtą - darbuotojus;
  • Galimybę realizuoti save;
  • Galimybę augti ir tobulėti;
  • Šiuolaikiškus ir profesionalius įrankius;
  • Prasmingas darbas atsinaujinančios energijos srityje;
  • Įdomų ir atsakingą darbą gerai sustyguotoje komandoje;
  • Konkurencinga ir laiku mokamą atlyginimą 220 Kr./val. (apie 22,00 eur./val.) ir neribotą darbo valandų kiekį bet nemažiau kaip 165 val.;

Važiuoti dirbti artimiausiu laiku

Atlyginimas

3600-5200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
220 Kr./val.

Mes siūlome jums prisijungti prie vienos iš didžiausiu Norvegijos saulės elektrinių montuojančios įmonės kolektyvo nariu, kurioje šiuo metu dirba daugiau nei 90 darbuotojų. Įmonė vykdo savo veiklą nuo 2005 m. gyvenamųjų ir komercinių pastatų saulės elektrinių montavime. Šiuo metu mūsų komandai reikalingas pastiprinimas - kviečiame prisijungti naujus komandos narius.
Kaip saulės elektrinių montuotojas prisidėsite prie „Žaliosios atsinaujinančios energetikos komandos“, įrengdami atsinaujinančią energiją gyvenamuosiuose, žemės ūkio ir prekybos sektoriuose.
informacija apie UAB „Tilbudas“
1
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.