Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „ARGO ENERGIJA“
More about company »

saulės elektrinių montuotojas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ARGO ENERGIJA“
Vote for this company
SUPER EMPLOYER 2019 »

Darbo pobūdis

Saulės elektrinių montavimas Lietuvoje, ant privačių, dažniausiai šlaitinių namų stogų, ant plokščių gamyklų stogų ir antžeminių polinių saulės elektrinių įrengimas. 80 % mūsų darbų apimties sudaro konstrukcijų ir saulės modulių montuotojo bei el. kabelių nutiesimo darbai lauko sąlygomis; 20 % darbų - elektriko darbai patalpose, montuojant saulės elektrinių įrangą, pajungiant automatiką, testuojant saulės elektrinių veikimą.

Reikalavimai

Prioritetą teikiame kandidatams turintiems: saulės elektrinių montavimo darbų patirtį • energetikos darbuotojo pažymėjimus darbams iki 1000 V • vairuotojo pažymėjimą • aukštalipio pažymėjimą. Būtina: tinkanti mūsų darbams sveikatos patikros pažyma • gebėti dirbti aukštyje ir lauke visais metų laikais • gebėti dirbti savarankiškai ir komandoje • atsakyti už savo ir savo komandos darbo rezultatą • kruopštumas atliekant darbus ir tvarkingumas juos baigus • pozityvus požiūris į darbą, noras dirbti ir užsidirbti • Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

Dinamišką ir įdomų darbą skirtingose Lietuvos vietose, tobulėjimo ir karjeros galimybes, kvalifikaciją ir atliktą darbą atitinkantį atlyginimą. Komandiruočių metu darbuotojai apgyvendinami įmonės sąskaita, mokami dienpinigiai.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Dalis DU stabili, priklausoma nuo kvalifikacijos, dalis DU kintama, priklausomai nuo atlikto darbo kiekio / per mėn.

UAB „ARGO ENERGIJA“

UAB „ARGO ENERGIJA“ – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.
Esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai. Dirbame jau 15 metų.
Įrengiame saulės elektrines verslui ir privatiems asmenims, vystytojams statome Saulės elektrinių parkus. Esame VEI atestuota įmonė elektros įrenginių iki 1000 V įrengimui ir eksploatavimui. 2019 m Lietuvoje įrengėme apie 2 MW saulės elektrinių, didžiausia šiemet įrengta elektrinė - 800 kW.
Vote for this company
Vote
informacija apie UAB „ARGO ENERGIJA“
907 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.