You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Rimgauda“

SAULĖS ELEKTRINIŲ MONTUOTOJAS

1900-2200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rimgauda“

Darbo pobūdis

Saulės elektrinių montavimas ant žemės ir gyvenamųjų namų stogų (konstrukcijų montavimas, kabelių klojimas, modulių montavimas ir visos elektrinės testavimas).

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Gebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai
Tvarkingai ir laiku atlikti paskirtas užduotis
Kruopštumas, atidumas, sąžiningumas, atsakingumas, punktualumas
Auščio baimės nebuvimas

Privalumai

Elektrosaugos pažymėjimas VK iki 1000 V.
Energetikos darbuotojo pažymėjimas
Gebėjimas skaityti brežinius

Įmonė siūlo

Profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes
Stabilų, įdomų ir dinamišką darbą greitai augančioje bei ambicingoje įmonėje
Motyvuojantį ir nuolat auganti atlyginimą
Nemokamas keliones į/iš darbo (darbo automobilį)
Darbo įrankius
Darbo rūbus ir saugos priemones
Draudimą

Atlyginimas

1900-2200 €/mėn. į rankas

UAB "RIMGAUDA" - Inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.
informacija apie UAB „Rimgauda“
1976 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1549 €
25% uždirba 1549-1790 €
25% uždirba 1790-2607 €
25% uždirba nuo 2607 €