Sausumos transporto paslaugų vadybininkas (-ė)

1800-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - CF&S Lithuania UAB

Darbo pobūdis

  • Krovinių vežimo organizavimas;
  • Derybos su potencialiais klientais bei subrangovais;
  • Iškilusių nesklandumų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geras anglų kalbų žinojimas - raštu ir žodžiu;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Greitas darbo tempas;
  • Aktyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą.
  • Imlumas naujovėms;
  • Derybų įgūdžiai;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis žemės transporto paslaugų organizavimo srityje (2 metai).

Įmonė siūlo

  • Įdomų bei dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Visokeriopą pagalbą darbe;
  • Galimybę tobulėti bei siekti karjeros tarptautinėje organizacijoje.

Atlyginimas

1800-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

CF&S Lithuania UAB

UAB “CF&S Lithuania“ priklauso tarptautiniam logistikos paslaugų koncernui, nuo 1997 metų sėkmingai veikiančiam ir valdančiam nuosavą geležinkelio transporto parką, konteinerius, autotransportą sausumos krovinių gabenimui ir sandėlius. Kompanija aktyviai dirba krovinių gabenime jūrų, geležinkeliais, sausumos bei oro transportu.

UAB “CF&S Lithuania“ tikslas yra suteikti aukštos kokybės ir profesionalias logistikos paslaugas. Siekdami suprasti savo klientų pageidavimus ir poreikius siūlome jiems lanksčias, veiksmingas bei konkurencingas paslaugas.

Vertiname lojalumą ir atsidavimą įmonei. Kompanija darbui Klaipėdoje kviečia prisijungti sausumos transporto paslaugų vadybininką ( - ę), turintį darbo patirties logistikos procesų organizavime:
informacija apie CF&S Lithuania UAB
4128 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.