Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

scenaristas - idėjų kūrėjas

800-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „IKS“

Darbo pobūdis

IKS Digital ieško komandos papildymo. Būsi atsakingas(-a) už didžiausių Lietuvos kompanijos įvaizdį. Tapsi idėjų vystytoju(-a), kuris yra pasiryžęs išvystyti projektą ir gebėsi pateikti jį klientui raštu. Ieškosi audiovizualinių sprendimų į jiems kylančias problemas. Rūpinsiesi jog klientas liktų patenkintas šiuo projektų pristatymu.

Jeigu esi kūrybingas, generuoji idėjas ir manai jog gali sukurti reklaminį tekstą, tuomet tu mums reikalingas. Ieškome žmogaus gebančio sužądinti emocijas raštu, žmogaus turinčio patirties kuriant scenarijus reklamoms ir prezentacijas. Gali būti ir paskutinio kurso studentas(-ė)

Laukiame prisistatymo ir CV elektroniniu paštu.

Reikalavimai

Iš tavęs tikimės:
  • Patirties scenarijaus kūrime ir idėjų vystyme,
  • Gebėjimo išvystyti projekta su skirtingomis temomis,
  • Supratimo ko klientai gali tikėtis,
  • Gebėjimo paaiškinti kodėl tai turėtų būti veiksminga,

kompetencijos:
  • komunikabilumas,
  • darbštumas,
  • kūrybiškumas

Video formatai su kuriais mes dirbame:
  • instrukciniai (edukaciniai)
  • pristatomieji (pažintinio tipo, tiek Lietuvos tiek užsienio rinkoms)
  • nestandartinio tipo (prie šio formato dabar labiausiai dirbame)

Mes jums siūlome

  • kompetetyvų atlyginimą
  • šansą tobulinti kvalifikacija

Atlyginimas

800-1600 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „IKS“

IKS Digital orientuojasi į statybos ir gamybos rinkas, kuria gerų patarimų enciklopediją internete. Sukūrėme tūkstančius naudingų straipsnių, kiekvieną mėnesį sulaukiame apie 350 000 skirtingų žmonių dėmėsio. Per metus pasiekiame daugiau kaip 1,5 milijono skirtingų žmonių.
informacija apie UAB „IKS“
2
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.