Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Birštono pirminės sveikatos priežiūros centras
More about company »

Šeimos gydytojas (-a)

Birštonas - Birštono pirminės sveikatos priežiūros centras

Darbo pobūdis

Įvairaus amžiaus pacientų konsultavimas, gydymas
Prevencijos programų vykdymas
Medicininės dokumentacijos pildymas

Reikalavimai

Galiojanti šeimos gydytojo licencija
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Geri bendravimo įgūdžiai

Mes jums siūlome

Prasmingą bei bendruomenei ypatingai reikalingą darbą
Draugišką kolektyvą
Galimybes kelti kvalifikaciją
Nuolatinį palaikymą ir pagalbą darbe
Visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

VšĮ Birštono pirminės sveikatos priežiūros centras yra įsikūręs pačiame Birštono kurorto centre. Savo pacientams teikiame tik profesionalias, aukštos kokybės pirminės sveikatos priežiūros paslaugas.
Informacija apie Birštono pirminės sveikatos priežiūros centras
967 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Margarita Narakienė