CVB client

Šeimos gydytojas (-a)

2600-3000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Salgymeda“

Darbo pobūdis

UAB Salgymeda teikia šeimos gydytojų ir odontologų paslaugas. Šiuo metu prie mūsų draugiško ir profesionalaus kolektyvo kviečiame prisijungti šeimos gydytoją. Siūlome suformuotą apylinkę (900 pacientų). Darbą komandoje su bendrosios praktikos slaugytoja.

Reikalavimai darbuotojui

Darbas pagal Lietuvos Respublikos medicinos normos MN 14:2019 „Šeimos gydytojas“ nustatytus reikalavimus.
Turėti licenciją.

Atlyginimas

2600-3000 €/mėn. į rankas
Plius priedas 60 % nuo atliktų skatinamųjų paslaugų. Galutinis atlyginimas derinamas pokalbio metu.
CVB client

UAB „Salgymeda“

UAB "Salgymeda" teikia šeimos gydytojų ir odontologų paslaugas.
informacija apie UAB „Salgymeda“
1765 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 855 €
25% uždirba 855-1240 €
25% uždirba 1240-2651 €
25% uždirba nuo 2651 €