Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Karoliniškių poliklinika
More about company »

Šeimos gydytojas (-a) skubiai

Vilnius - VšĮ Karoliniškių poliklinika

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti savalaikį ligonių priėmimą ir gydymą.
  • Diagnozuoti ligas, užtikrinti ligonių ištyrimą, nukreipti reikiamų specialistų konsultacijoms.
  • Pildyti ir tvarkyti medicininę dokumentaciją.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis medicininis išilavinimas.
  • Galiojanti šeimos gydytojo licencija.
  • Šeimos gydytojo darbo patirtis.
  • Bendravimo su pacientu standarto laikymasis, paslaugumas, atsakingumas, iniciatyvumas, rezultato siekimas, lojalumas.

Mes jums siūlome

Stabilų atlyginimą;
Puikias darbo sąlygas;
Tobulėjimo galimybes;
Darbą draugiškame kolektyve;
Darbą 1,00 etato darbo krūviu (kitoks etato dydis gali būti derinamas).

Atlyginimas

Derybų klausimas

VšĮ Karoliniškių poliklinika – viena didžiausių Vilniaus poliklinikų, jau daugiau nei 40 metų teikianti profesionalias, kokybiškas ir šiuolaikiškas sveikatos priežiūros paslaugas, aktyviai dalyvaujanti gerinant visuomenės sveikatos būklę ir kuriant sąmoningą žmonių požiūrį į sveiką gyvenseną bei ligų prevenciją.
Jei norite dirbti su medicinos srities profesionalais, būti veržlios ir pokyčių siekiančios komandos dalimi, vertinate pagarbą ir paslaugumą žmogui, esate iniciatyvus, atsakingas, bendraujantis ir pozityvus, pasirengęs augti ir siekti geriausių rezultatų, kviečiame į savo komandą.
Informacija apie VšĮ Karoliniškių poliklinika
881 €
Vid. atlyginimas bruto
516
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Jelena Kutkauskienė