Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Affidea Lietuva“

ŠEIMOS GYDYTOJAS (-A) | VILNIUS

Nuo 3636 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Affidea Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Darbo vieta: Endemik klinika, Savanorių pr. 6A;
  • Dirbti pagal medicinos normoje "MN 14:2005 Šeimos gydytojas.Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė" nustatytus reikalavimus;
  • Darbas su prisirašiusiais ir komerciniais pacientais;
  • Rūpestingas bendravimas su klinikos pacientais (suaugusiais ir vaikais);
  • Profesionalus pacientų aptarnavimas, informacijos apie teikimas paslaugas suteikimas;
  • Darbas su bendrosios praktikos slaugytojų komanda;
  • Dalyvavimas komercinės sveikatos patikrinimo programose;
  • Galimi išvažiuojamieji vizitai į įmones (sveikatos patikros, bendrieji tyrimai);

Reikalavimai

  • Galiojanti šeimos gydytojo licencija;
  • Asmeninis efektyvumas ir profesionalumas;
  • Anglųk. /rusų k. žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą pilnu ar daliniu etatu;
  • Darbo aplinką paremtą profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
  • Darbą privačioje tarptautinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Nuolaidas Affidea įmonių grupėje teikiamoms paslaugoms, Jums ir šeimos nariams.

Atlyginimas

Nuo 3636 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo sąlygos su gydytoju derinamos individualiai.

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 27 sveikatos priežiūros centrus, kuriuose dirba daugiau kaip 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais apsilanko daugiau kaip 272.500 pacientų. Affidea tinklui Lietuvoje priklauso visos „Endemik" klinikos.
informacija apie UAB „Affidea Lietuva“
2340 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
336
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 914 €
25% uždirba 914-1461 €
25% uždirba 1461-2398 €
25% uždirba nuo 2398 €