Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Šeimos gydytojas

1000–200000 Eur
Akmenė, Naujoji Akmenė - VšĮ ''Ventos ambulatorija''

Darbo pobūdis

Teikti paslaugas pagal šeimos gydytojo medicinos normą prie įstaigos prisirašiusiems pacientams.

Galimas darbas tiek pilnu, tiek nepilnu krūviu.

Reikalavimai

Galiojanti šeimos gydytojo licencija, noras dirbti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

Naujas gyvenimas Naujojoje Akmenėje :)

Atstumas iki pajūrio - bent dukart mažesnis nei nuo Kauno ir triskart nei nuo Vilniaus.

Pramogos Šiauliuose, Mažeikiuose, Telšiuose ar Klaipėdoje tiesiog ranka pasiekiamos.

Miškai pilni grybų bei uogų, o upės - žuvų. "Akmenės Cementas" jau seniai neteršia aplinkos, taigi gryną orą garantuojame.

Butai bei namai pigūs, mokyklos geros, vaikų darželiuose eilių nėra.

Norintiems persikelti į Akmenės rajoną, gyventi puikiai sutvarkytame, saugiame mieste siūlome "persikėlimo paketą" - išmokame nustatytą pinigų sumą, jei sudarome ilgalaikę darbo sutartį.

O ir šiaip siūlome padorų atlyginimą ir normalų darbo krūvį šauniame kolektyve.

Atlyginimas

1000–200000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

VšĮ ''Ventos ambulatorija''

Ventos ambulatorija - nedidelė ASPĮ Ventos miestelyje. Kolektyve 14 darbuotojų, iš jų 2 šeimos gydytojai. Be darbo mūsų ambulatorijoje galima dirbti ir kitose rajono medicinos įstaigose - Akmenėje, Naujosios Akmenės PSPC, Naujosios Akmenės ligoninėje. Rašykite mums, skambinkite - dėl visko galime susitarti.

Apsilankykite ir mūsų tinklapyje www.ventosambulatorija.weebly.com bei Feisbuko puslapyje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1087€
34% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)