UAB „Sanum medicale“

Šeimos gydytojas

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sanum medicale“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti savalaikį ir pilną ligonių ištyrimą;
  • diagnozuoti dažniausiai pasitaikančias ligas;
  • gydyti pacientus, rekomenduoti profilaktines programas, nukreipti juos reikiamų specialistų -konsultacijoms;
  • skirti kraujo ištyrimo programas;
  • profilaktinių pažymėjimų išrašymas pacientams;
  • esant reikalui suteikti būtinąją medicinos pagalbą;
  • atlikti laikinojo nedarbingumo ekspertizę;
  • pildyti medicininę dokumentaciją;
  • dirbti su medicinine programine įranga.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis medicininis išsilavinimas;
  • šeimos gydytojo licencija;
  • darbo patirtis;
  • mokėjimas naudotis ESPBI IS ir foxus sistema (privalumas);
  • stipri orientacija į klientą ir aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
  • darbo organizavimo įgūdžiai;
  • geras rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • darbą profesionaliame kolektyve;
  • su vadovu individualiai derinamą darbo grafiką;
  • galimybę kelti kvalifikaciją, tobulintis (apmokame dalį kursų);
  • inovatyvią ir patogią darbo aplinką (nauja medicininė įranga, kompiuterinė technika, patalpos);
  • konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • Gydytojui iš kito miesto, siūlome apgyvendinimą Vilniaus centre.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

Šiuolaikiška privati medicinos klinika Vilniuje, Naujosios Vilnios mikrorajone.
informacija apie UAB „Sanum medicale“
1646 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 860 €
25% uždirba 860-1381 €
25% uždirba 1381-2001 €
25% uždirba nuo 2001 €