Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Panevėžio šeimos medicinos centras

Šeimos klinikos Direktorius (-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - Panevėžio šeimos medicinos centras

Darbo pobūdis

  • Nuolatinis rinkos stebėjimas, klientų poreikių, konkurentų veiksmų ir kainodaros analizė;
  • Įmonės vidinės ir išorinės komunikacijos organizavimas ir vykdymas.
  • Įmonės marketingo ir rinkodaros strategijos kūrimas, priemonių pardavimams skatinti planavimas ir įgyvendinimas;
  • Naujų darbuotojų paieška;
  • Reklaminių kampanijų planavimas ir organizavimas, rezultatų analizė;
  • Socialinių tinklų administravimas;
  • Reklaminių tekstų rašymas, vizualinės medžiagos kūrimas;
  • Įmonės svetainės administravimas;

Reikalavimai

  • Vadovaujamo darbo patirtis, gebėjimas dirbti komandoje, susirinkimų, pasitarimų organizavimas;
  • Gebėjimas analizuoti duomenis, orientacija į rezultatus;
  • Patirtis su medicininės paskirties įrangos, produktų, paslaugų pardavimais būtų didelis privalumas;
  • Marketingo projektų vykdymo patirtis;
  • Ne mažesnė nei 2 m. patirtis marketingo/pardavimų srityje;
  • Turite aukštąjį išsilavinimą medicinos/marketingo – rinkodaros, srityje;
  • Geri komunikacijos įgūdžiai, informacinės medžiagos rengimo patirtis;
  • Kūrybiškumas, greita orientacija, loginis mąstymas, iniciatyvumas, dalykiškumas;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Puikūs raštvedybos igūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Atsakingą ir įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Puikią progą pritaikyti savo ir įgyti vertingos profesinės patirties;

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Plius procentai nuo pelno (aptariama pokalbio metu).

Panevėžio Šeimos Medicinos Centras - tai moderni, šiuolaikinėmis technologijomis aprūpinta šeimos klinika, kurioje bus teikiamos aukščiausio lygio odontologijos ir medicininos diagnostikos bei gydymo paslaugos. Patyrę specialistai, draugiškas bei visuomet nusiteikęs padėti kolektyvas, jauki aplinka – visa tai rasite atvykę į Panevėžio šeimos medicinos centrą.