Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BDO auditas ir apskaita"
More about company »

Sekretorė (-ius)

Vilnius - UAB "BDO auditas ir apskaita"

Darbo pobūdis

  • Skambučių administravimas;
  • Gaunamos bei siunčiamos korespondencijos tvarkymas bei kontrolė;
  • Biuro priežiūra, kanceliarinių ir ūkinių prekių užsakymas;
  • Švenčių, mokymų ir kt. renginių organizavimas;
  • Komandiruočių planavimas;
  • Pagalba, ruošiant standartines sutartis, pasiūlymus klientams;
  • Atliktų darbų perdavimo-priėmimo aktų parengimas;
  • Ataskaitų spausdinimas, įrišimas;
  • Dokumentų ir informacijos valdymas įmonės naudojama programa.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos išmanymas;
  • Organizaciniai, laiko planavimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atidumas; komunikabilumas, atsakingumas, paslaugumas, iniciatyvumas;
  • Noras tobulėti profesionalioje aplinkoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę dirbti jaunatviškoje ambicingoje komandoje;
  • Darbą patogiu laiku: I-V 8:00-17:00 val. bei patogioje vietoje - Vilniaus centre.

BDO AUDITAS IR APSKAITA, UAB įkurta 1998 metų pabaigoje. 2002 m. birželio 1 d. Bendrovė tapo tarptautinės audito, apskaitos bei konsultacijų kompanijų grupės BDO International vienintele įgaliota atstove Lietuvoje.
Mūsų specializacija – padėti pasiekti savo tikslus įmonėms: tiek besikuriančioms, tiek seniai veiklą vykdančioms, vietinėms bei tarptautinėms bendrovėms. Remdamiesi savo profesine patirtimi bei tiesiogiai dirbdami su organizacijomis, mes įgijome tvirtą supratimą apie veiksnius, įtakojančius verslo augimą. Remdamiesi davo patirtimi, mes siekiame padėti klientams maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Mūsų tiklsas – išskirtinis dėmesys klientui!
Įmonėje vid. atlyginimas 1053€
30% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)