UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Senior Back- end (Java arba .NET) developer

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Darbo pobūdis

Aktyvus dalyvavimas renkantis ir planuojant programinės įrangos sprendimų back-end architektūrą ir technologijas;
esamų funkcionalumų (refactoring) perkėlimas iš monolitinės aplinkos į mikroservisus;
Dalinimasis programinės įrangos kūrimo ir tobulinimo žiniomis;
Gebėjimas kūrybingai spręsti sudėtingas, daugialypes problemas;
Bendradarbiavimas su produktų vadovais, planuojant produkto techninio vystymo planą (roadmap);
Produkto atitikimo šiuolaikiniams patikimumo, saugumo ir kokybės standartams užtikrinimas;
Savo rašomo back-end kodo dokumentacijos rengimas ir palaikymas;
Rašomo kodo padengimas testais.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 5-erių metų back-end programavimo patirtis (enterprise lygio aplikacijos);
Darbo su šiuo metu populiariomis priemonėmis ir technologijomis (JAVA8 arba .NET, WildFly, IIS, Eclipse, PotgreSQL, MS SQL, Oracle DB, Hibernate) patirtis;
WEB paslaugų (REST, SOAP) naudojimo patirtis;
Švaraus, testuojamo (TDD) kodo rašymo patirtis;
Kodo versijų kontrolės (GIT), darbo komandoje (peer programming) patirtis;
Atlassian Jira, Confluence naudojimo patirtis.

Įmonė siūlo

Kompetencijas atitinkantį, konkurencingą darbo užmokestį;
Papildomas motyvacijos priemones ir visus privalumus, kuriuos gali pasiūlyti aukšto lygio IT sektoriaus įmonė.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidatų kompetencijų ir patirties.

Mūsų klientė - lyderiaujanti IT sektoriaus įmonė.

12 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką ir atranką.

Ieškote darbuotojų? Ieškote darbo?
Susisiekite:

Jonas 8 - 614 31011

Statybų, gamybos sektoriaus darbuotojų bei visų lygių vadovų, siauros specializacijos darbuotojų paieškos ir atrankos;
Kompetencijų vertinimai;
Karjeros konsultacijos.

Lina 8 - 614 31211
lt.linkedin.com/in/lina-cirvinskaite
IT, transporto, finansų, prekybos / paslaugų srities specialistų paieškos ir administracijos darbuotojų, vadybininio lygmens specialistų, nekvalifikuotų darbininkų paieškos ir atrankos;
Profesinis orientavimas;
Karjeros konsultacijos

UAB "Personalo valdymo inovacijos" () - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, kandidatui tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: