UAB „Electronic Lab“

SENIOR FULL STACK PROGRAMUOTOJAS

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Electronic Lab“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio ir iniciatyvaus programuotojo, kuris norėtų prisidėti prie įmonės sukurtos el. komercijos sprendimų platformos atnaujinimo ir vystymo.

Reikalavimai darbuotojui

Geros web programavimo (PHP, MySQL, HTML/CSS/LESS, JavaScript/jQuery, Bootstrap) žinios.
Geri versijavimo (GIT arba SVN) įgūdžiai.
Sistemų integravimo per WEB API (REST, SOAP) patirtis.
Kodo ir duomenų optimizavimo greitaveikai patirtis (cache’avimas, Elasticsearch, MySQL optimizavimas ir pan.).
„DevOps“ bei bazinės Linux web serverių administravimo ir kompiuterinių tinklų žinios.
Bent 5 metų analogiško darbo patirtis.

Vertinsime, jei:
Turėsi patirties su PHP frameworkais („Laravel“, „Symfony“, „CodeIgniter“).
Turėsi patirties su atvirojo kodo el. komercijos sistemomis („Magento“, „Prestashop“, „Woocommerce“ ar kt.)
Kruopščiai, atidžiai ir kokybiškai atliksi užduotis.
Rašysi tvarkingą ir švarų kodą bei, esant poreikiui, nepatingėsi dokumentuoti.
Domėsiesi naujovėmis ir prisidėsi prie jų diegimo komandoje.

Įmonė siūlo

Darbą su savo srityse lyderiaujančių įmonių projektais.
Galimybę dirbti patyrusių bei draugiškų specialistų komandoje.
Darbo vietą šiuolaikiškame ir gamtos apsuptyje „Vilnius Tech Park“ esančiame ofise.
Nemokamus užkandžius ir kavą erdviame valgomajame arba jaukioje lauko terasoje.
Pramogas pertraukų metu ir po darbo: stalo futbolą, stalo tenisą, VR, XBOX.
Darbą tik darbo metu (laisvus savaitgalius, vakarus, ramias atostogas).

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

ELECTRONIC LAB - tai IT profesionalų komanda, sukaupusi 10-ies metų patirtį, kuriant ir vystant pažangius bei sėkmingus e-komercijos projektus savo srityse lyderiaujančioms prekybos ir paslaugų įmonėms. Nuolat analizuodami ir realizuodami specifinius klientų poreikius, esame vertinami kaip ypatingai patikimi partneriai, gebantys užtikrinti ilgalaikį ir efektyvų bendradarbiavimą. Mumis pasitiki: Laisvalaikio dovanos, Telia, Douglas, Kika, Open24, Audimas, Assorti, Jaukurai ir kt.
informacija apie UAB „Electronic Lab“
3987 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.