UAB "Liseka"
More about company »

Senior PHP Programuotojas

2000–4000 Eur
Kaunas - UAB "Liseka"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario kuris norėtų prisijungti prie esamų PHP sistemų priežiūros ir naujų finansinių sistemų programavimo, su tarptautinei rinkai skirtais projektais.

Reikalavimai

  • PHP
  • MySQL
  • Symfony 4 Framework
  • HTML, JavaScript, CSS žinios;
  • 3+ metai patirties;

Mes jums siūlome

  • Patrauklų darbo atlygį;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbo patirtį su didelio apkrovimo sistemomis tarptautinėje kompanijoje;

Atlyginimas

2000–4000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

www.provenstack.com

ProvenStack yra tarptautinė komanda kuri kuria inovatyvias, didelio apkrovimo sistemas, pasitelkdama naujausias technologijas.