UAB „Kesko Senukai Lithuania“

SENUKUOSE YRA KUR AUGTI! IEŠKOME STATYBŲ DUONOS SKYRIAUS VADOVO PAVADUOTOJO (-OS), VIKINGŲ G.

1750-2430 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Šalčininkai, Širvintos - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
#2 Lietuvoje

Darbo pobūdis:

  • efektyviai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbą (10-15 asmenų komanda), jog būtų užtikrintas kokybiškas ir mandagus klientų aptarnavimas;
  • užtikrinti skyriui iškeltų tikslų įgyvendinimą;
  • rūpintis personalo ugdymu ir motyvavimu;
  • darbas statybų duonos skyriuje;
  • slenkantis darbo grafikas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • būtinos žinios apie mažmeninės prekybos organizavimą;
  • būtina patirtis darbo su komanda (nuo 10 asmenų);
  • vadovaujamojo darbo patirtis;
  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus;
  • gebėjimas priimti atsakomybę už savo ir komandos rezultatus.

Mes Jums siūlome:

  • sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus;
  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • vykimo į darbą kompensacija;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!

Atlyginimas

1750-2430 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1926 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
3143
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1216 €
25% uždirba 1216-1580 €
25% uždirba 1580-2166 €
25% uždirba nuo 2166 €