Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saulės sprendimai“

SEO SPECIALISTAS

2100-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Saulės sprendimai“

Darbo pobūdis

  • Sėkmingos SEO strategijos, skirtos įvairiems digital produktams parengimas ir įvykdymas;
  • Techninio SEO ir turinio auditai;
  • Techninių SEO problemų peržiūra ir taisymų rekomendacijos;
  • Kartu su komanda optimizuoti svetainės turinį ir nukreipimo puslapius.

Reikalavimai

  • Turi patirties sėkmingai vykdant SEO kampanijas įmonėje ir / ar agentorūs aplinkoje;
  • Turi patirties SEO rinkodaros kanale 4+ m;
  • Esi orientuotas į procesus, gebi planuoti ir vykdyti įvairialypius projektus, lanksčiai prisitaikai, susidūręs su naujais duomenimis ir kliūtimis;
  • Esi stiprus skaitmeninės rinkodaros kanaluose ir paieškos sistemų analizės priemonėse;
  • Gebi tinkamai interpretuoti ir tvirtai jautiesi analizuodamas duomenis.
  • Turi patirties dirbant su „Google Analytics“ ir .xls Master;
  • Suprasti, kaip veikia svetainės, iš paieškos sistemos perspektyvos;
  • Apgalvotas ir į detales orientuotas požiūris, gebantis prioretizuotai ir koncentruotai atlikti srautą užduočių;
  • Turi patirties naudojant įvairiausius SEO įrankius: „Ahrefs“, „Majestic“, „Moz“, „Screaming Frog“, „OnCrawl“, „Search Console“, „Google Analytics“, „Microsoft Excel“.

Didelis privalumas: NLP, JSON-LD ir pagrindinio „Python“ kodavimo žinios .

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškoje, sėkmingai augančioje Fintech įmonėje;
  • Darbą miesto centre;
  • Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti sprendimus;
  • Įdomią patirtį ir augimą.

Kandidatuodami jūs pateikiate savo asmens duomenis įmonei UAB “Saulės sprendimai”. Šie duomenys tvarkomi naujo įmonės darbotojo atrankos tikslu ir teisėto intereso pagrindu, saugomi ne ilgiau nei 1 metus nuo jų pateikimo.

Atlyginimas

2100-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Our team specializes in business, data processing, web development and design. We are building advanced, reliable, secure products with great customer experience for the users. We always keep a close cooperation with our clients to ensure long lasting relationships.
informacija apie UAB „Saulės sprendimai“
3613 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
25
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.