Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

SEO Specialistas

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Prekyba kitaip“

Darbo pobūdis

Jaunas, inovatyvus elektroninių parduotuvių startuolis ieško komandos pastiprinimo. Ieškome žmogaus su patirtimi ir siūlome motyvuotą atlyginimą plius bonusus nuo pasiektų rezultatų. Pagrindinis darbas būtų nishinių eshopu SEO optimizacija, kategorijų bei raktinių žodžių kėlimas google paieškos sistemos reitinge. Darbo vieta Vilniuje Kareivių gatvėje.

SEO strategijos sudarymas ir įgyvendinimas;
Internetinių projektų valdymas: svetainių optimizacijos darbų planavimas, kontrolė, priežiūra (tiek on-site, tiek off-site SEO);
SEO biudžeto planavimas, kontrolė;
Projektų analizė, pasiūlymų teikimas;

Reikalavimai

SEO specialisto darbo patirtis;
SEO žinios, rinkos išmanymas ir naujienų sekimas;
Gebėjimas ir patirtis analizuoti duomenis, dirbti su Google Analytics, Search Console ir SEO įrankiais
Organizuotumas, laiko planavimo įgūdžiai, atsakingumas, savarankiškumas;
Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyva
Motyvuojantį atlyginimą
Galimybę prisidėti prie vidinių įmonės projektų ar net juos kurti kartu
Trumpai tariant: galimybę pasidaryti karjerą.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas yra derinamas su kiekvienu kandidatu ir priklauso nuo kandidato kompetencijos
CVB client

MB „Prekyba kitaip“

Mb prekyba Kitaip - Jaunas, inovatyvus elektroninių įmonių startuolis.
informacija apie MB „Prekyba kitaip“
5
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2019 m.