Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Seovoras“
More about company »

SEO SPECIALISTO ASISTENTAS (-Ė)

500-550 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Seovoras“

Mūsų pasiūlymas:

Perspektyvus darbas žinomoje, sėkmingoje įmonėje, šiuolaikiškos darbo priemonės, patogus biuras Technikos g. 7, Kaune, įkvepiantys vadovai, karjeros potencialas ir sąžiningas atlyginimas – geros priežastys dalyvauti atrankoje ir pradėti karjerą vienoje perspektyviausių verslo sričių. Dalinsimės savo sukauptomis žiniomis, užtikrinsime gerą nuotaiką ir laisvę planuojant savo darbo laiką.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir pareigos:

Teiksite pagalbą SEO specialistui ir, atlikdamas (-a) daug įdomių užduočių, profesionaliai pasiruošite kitam karjeros žingsniui. Analizuosite internetines rinkas ir tinklapius; administruosite statistinius duomenis ir pildysite duomenų bazę, valdysite specifines svetaines ir talpinsite numatytą informaciją. Plačiau – pokalbio metu.

Lūkesčiai kompetencijai:

Labiausiai lauktume patyrusio (-ios) interneto naršytojo (-os) su puikia lietuvių ir anglų kalba. Tikimės, kad turite karjeros ambicijų skaitmeninės rinkodaros ir reklamos srityje, todėl greitai įsisavinate naujas žinias, tobulinatės ir savarankiškai, beje, esate atidus (-i) detalėms ir puikiai dirbate kompiuteriu.
Jei turite SEO žinių, išmanote Google Analytics, Google Search Console ir Google Ads, bei turite patirties dirbant analitikos įrankiais – pokalbiui pakviesime greičiau.
Nedvejokite – siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

500-550 €/mėn. į rankas
numatome tikrą karjerą asistentui, tikime, kad Fortūna myli kantriausius ir atkakliausius. Jei žiūrit į ilgalaikę perspektyvą, tai, ko gero, darbas Jums.
UAB „Seovoras“

UAB „Seovoras“

UAB “SEOvoras” - SEO gamybininkai, besispecializuojantys dažniausiai atliekamų bei efektyviausių SEO darbų greitame ir profesionaliame atlikime. Mūsų klientai vertina, kad laikomės aiškių, nauda lankytojui pagrįsto SEO principų, bei interneto, kaip vieno iš geriausių žmonijos kūrinių, tobulinimo filosofijos. Siūlome išskirtinius SEO paslaugos kiekius į kainos vienetą, nenumušant bendros paslaugos kokybės (Vorai negrybauja - taikome profesionalias metodikas, o ne bobučių kliedesius).
Mūsų misija – nešti didžiausią SEO naudą klientui į išleistą eurą Lietuvoje.
Mūsų vizija – tapti efektyviausia ir geidžiamiausia SEO gamybos įmone smulkiems ir vidutiniams klientams.
Mūsų kasdienybė – on the Web...
Kviečiame naują komandos narį (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Seovoras“
1234 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.