Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Seri-Deco“ offers job:

Company currently have no active job offers

UAB „Seri-Deco“

Seri-Deco tiekia įrangą ir medžiagas reklamos gamintojams ir ne tik. Įmonė atstovauja pasaulyje pirmaujantiems vizualinės komunikacijos prekių ženklams lazerinio pjovimo ir graviravimo, plačiaformačių spausdintuvų, pjovimo ploterių, termopresų, graviravimo, spaudos medžiagų ir kitose srityse.

Seri-Deco yra 1977 metais įkurta Suomijos įmonė, kuri parduoda vizualinei komunikacijai skirtus produktus ir įrangą Suomijoje ir Baltijos šalyse. Mes savo klientams tiekiame įvairius gamybos sprendimus pradedant nuo plačiaformačio spausdinimo įrangos iki graviravimui ir reklamos gamybai skirtų medžiagų.

Seri-Deco grupės produktų asortimentą sudaro daugiau kaip 10000 prekių. Šiuo metu įmonėje Suomijoje ir Lietuvoje dirba virš 40 kvalifikuoti darbuotojų atsakingų už logistiką, klientų aptarnavimą ir įrangos priežiūros darbus.

UAB "Seri-Deco" yra dukterinė įmonė, turinti savo atskirą biurą ir sandėlį Vilniuje. Mes aptarnaujame klientus Lietuvoje ir kitose Baltjos šalyse.