Įmonių grupė „Penki kontinentai“

SERVICEDESK VADYBININKAS (-Ė) (TECHNINIO PALAIKYMO SKYRIUJE)

960-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Įmonių grupė „Penki kontinentai“

Darbo pobūdis

  • klientų užklausų dėl bankinės įrangos darbo administravimas, vykdymo stebėjimas ir kontrolė;
  • ataskaitų klientams pateikimas;
  • pamaininis darbo grafikas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė);
  • kruopštumas, atidumas, gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gerai mokėti rusų kalbą (žodžiu ir raštu), anglų kalba – privalumas.

  • jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.);
  • darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • įmonei priklausančios kavinės paslaugas su specialia nuolaida darbuotojams;
  • galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • specialias partnerių nuolaidas;
  • darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Pokalbio pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardytus reikalavimus.
Garantuojame Jūsų konfidencialumą.

Atlyginimas

960-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) jau daugiau nei 20 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų srityje. BS/2 specializacija - užsakomosios verslo procesų paslaugos ir programinės įrangos kūrimas, sisteminės integracijos ir techninės priežiūros paslaugos. Bendrovės sprendimai ir paslaugos prieinami pasaulinėje rinkoje, o produktai platinami 80-yje šalių. BS/2 - išskirtinė ilgametė bankinės technikos gamintojos "Diebold Nixdorf" partnerė.
UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ priklauso įmonių grupei „Penki kontinentai“, veikiančiai nuo 1992 m. Tai tarptautiniu mastu žinoma įmonių grupė, kurios sukurti produktai platinami 80-yje pasaulio šalių.