Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „East West Agro“

Serviso administratorius

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - AB „East West Agro“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su klientais gyvai, telefonu ir el. paštu;
  • Klientų poreikių analizė ir konsultavimas;
  • Serviso darbų organizavimas.

Reikalavimai

  • Kombainų, traktorių, kitos ž.ū. technikos konstrukcijų teorinis bei praktinis išmanymas (privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Greita orientacija, organizuotumas;
  • Darbo patirtis susijusi su žemės ūkiu (privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Gebėjimas bendrauti anglų ir rusų kalbomis (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus;
  • Įdomią ir vertingą darbo patirtį, profesinį tobulėjimą;
  • Geras darbo sąlygas, jaunatviškame kolektyve;

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Lietuviško kapitalo akcinė bendrovė East West Agro (EWA) – vienas didžiausių žemės ūkio technikos prekybininkų Lietuvoje.
Esame patikimas partneris ir darbdavys. Prisijungę prie mūsų, turėsite galimybę prisidėti prie nuolatinio augimo ir dalintis savo idėjomis bei jas paversti realybe!
informacija apie AB „East West Agro“
2844 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1747 €
25% uždirba 1747-2247 €
25% uždirba 2247-2954 €
25% uždirba nuo 2954 €