Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Felder Group Lietuva“
More about company »

SERVISO DARBUOTOJO

750-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Felder Group Lietuva“

Darbo pobūdis

  • biuras Vilniuje, klientų aptarnavimas visoje Lietuvoje,
  • naujų staklių paleidimas (visoje Lietuvoje),
  • staklių priežiūros ir remonto darbai,
  • klientų konsultavimas staklių priežiūros klausimais.

Reikalavimai

  • elektros, elektronikos, mechanikos, staliaus žinios;
  • lenkų, anglų arba vokiečių kalbų žinios;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kat.)

Privalumai:
Darbas su medienos apdirbimo staklėmis, staliaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • mokymus Lenkijoje (mieste Rzekun),
  • darbą Lietuvoje,
  • kompiuterį, telefoną,
  • geras uždarbio galimybes

Atlyginimas

750-1200 €/mėn. į rankas

Medienos apdirbimui ir baldų gamybai skirtos staklės.
UAB Felder Group Lietuva yra tiesioginis įmonės Felder KG Austrija atstovas Lietuvoje.
Informacija apie UAB „Felder Group Lietuva“
1128 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Natalija Virganovič