Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
GARANT GROUP
More about company »

SERVISO INŽINIERIUS (-Ė)

Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

  • Variklių, įrangos ir mechanizmų gedimų diagnostika, remontas padalinyje ir išvykose pas klientus.
  • Darbų organizavimas objektuose.
  • Bendravimas su užsakovais projektuose.
  • Techninės dokumentacijos paruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis, aukštesnysis arba specialus techninis išsilavinimas mechanikos srityje.
  • Dyzelinių variklių remonto patirtis.
  • Mechaninės arba elektrinės dalies remonto darbų patirtis.
  • Galimybė vykti į dažnas komandiruotes užsienyje, apie 2/3 darbo laiko.
  • Komunikabilumas.
  • Gebėjimas analizuoti mechaninius surinkimo brėžinius.
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios.
  • Kompiuterinės žinios – Microsoft Office.
  • Analitinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į tikslą, sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą.
  • Veržlų ir draugišką kolektyvą.
  • Konkurencingą atlyginimą, priedus už rezultatus, darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė veiklą vykdo daugiau kaip dvidešimt metų.
Kompanijos pagrindinė veikla susijusi su laivų remontu ir techniniu aptarnavimu.
Informacija apie GARANT GROUP
1912 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1190 €
25% uždirba 1190-1845 €
25% uždirba 1845-2810 €
25% uždirba nuo 2810 €
Vadovas: Vasilij Pigarev