UAB „Personalo valdymo sistemos“

Serviso inžinierius (-ė)

Mažeikiai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Pramoninių kėlimo kranų techninis aptarnavimas;
Serviso ir garantinių darbų organizavimas;
Atsarginių dalių pardavimas;
Serviso paslaugos pardavimas;
Profesionalus įmonės atstovavimas.

Reikalavimai:

Aukštasis techninis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis;
Techninis suvokimas ir gebėjimas įsigilinti į projektus;
Anglų ir rusų kalbos mokėjimas (B2);
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Gebėjimas profesionaliai bendrauti su klientais;
Aktyvumas ir noras tobulėti.

Mes Jums siūlome:

Visas priemones ir informaciją reikalingą sėkmingam darbui;
Įdomų darbą tarpkultūrinėje aplinkoje;
Motyvuojantį ir nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.
Atlyginimas: 32 000 Eur metinis gross.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - UAB „Strėlė industrial“, gaminanti pramoninius kėlimo kranus ABUS bei teikianti kranų aptarnavimo bei serviso paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje. Šiuo metu kviečiame prisijungti prie profesionalų komandos Mažeikiuose serviso inžinierių.