GARANT GROUP

Serviso inžinierius (-ė) UAB "Garant Safety"(gyvenamoji vieta nesvarbu)

800-2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

Mes ieškome ATSAKINGO IR MOTYVUOTO serviso inžinieriaus (-ės)! Pagrindiniai iššūkiai:
  • darbas viso pasaulio regionuose (uostuose);
  • 80% darbas trumpalaikėse komandiruotėse;
  • laivų gelbėjimosi, priešgaisrinių ir personalinių apsaugos sistemų patikrų atlikimas, remontas ir išduodamų dokumentų forminimas laivuose;
  • atliekamų serviso darbų prioretizavimas;
  • prekių pristatymas klientams;
  • lydinčių dokumentų administravimas.

Reikalavimai

Būsite sėkmingas (-a) šioje pozicijoje, jei:
  • turite spec. gebėjimus automechanikos, kranų, elektronikos sistemų srityse (pageidautina);
  • esate analitinio mąstymo, turite problemų sprendimo įgūdžius, esate orientuotas į tikslą, sugebate dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • mokate operatyviai priimti sprendimus;
  • turite galimybę vykti į dažnas trumpalaikes komandiruotes, apie 3/4 darbo laiko;
  • turite geras anglų, rusų kalbų žinias;
  • turite kompiuterinius įgūdžius;
  • vairuojate automobilį.

Mes jums siūlome

Ko galite tikėtis prisijungęs (-usi) prie mūsų:
  • apmokymo ir nuolatinio tobulėjimo;
  • įdomaus, dinamiško ir atsakingo darbo;
  • veržlaus ir draugiško kolektyvo;
  • dažnų trumpalaikių komandiruočių;
  • konkurencingo atlyginimo, motyvacinių priedų už atliktus rezultatus, visų, darbui reikalingų, priemonių.

Mes – novatoriški, pozityvūs, vertiname idėjų generavimą, operatyvumą, dinamiką darbe ir bendradarbiavimą. Esame dėmesingi, patikimi partneriai savo klientams ir viršijame jų lūkesčius!

Jei mūsų vertybės DINAMIKA, LANKSTUMAS, PAGARBA sutampa – mums pakeliui!

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas

UAB „GARANT SAFETY“ istorijos pradžia - 1990 metai. Įmonė atlieka priešgaisrinės ir gelbėjimosi įrangos patikrą, remontą ir tiekimą. Per daugiau nei 30 veiklos metų bendrovės geografija išsiplėtė už Lietuvos ribų. Šiuo metu įmonės specialistai projektus įgyvendina ne tik Baltijos šalyse, bet ir kituose Europos regionuose, Afrikos ir Azijos uostuose. Kompanija turi klasifikacinių bendrovių, gamintojų sertifikatus, suteikiančius teisę kvalifikuotai atlikti laivų priešgaisrinės įrangos, gelbėjimosi priemonių patikras, bandymus, remontus ir modernizavimo darbus. Per 30 metų buvo įsteigti biurai Rygoje, Kaliningrade, Las Palmas - maža įmonė išaugo į didelį tarptautinį šeimos verslą. Šiuo metu sandėliai/paskirstymo centrai jau kiekviename pasaulio žemyne.
Dirbdami jūrų pramonėje turime būti greiti, lankstūs ir turėti visišką pasitikėjimą ir pagarbą žmonėms. Mes gyvename šiomis vertybėmis tiek darbe su kolegomis ir partneriais, tiek namuose su savo šeimomis. GARANT GROUP žino, kaip greitai gali pasikeisti pasaulis ir aplinkybės ir mes esame 100% pasiruošę prisitaikyti. Mus žavi nauji iššūkiai ir unikalūs sprendimai. Itin vertiname kiekvieną klientą ir komandos narį, nes žmonės - mūsų pagrindinė stiprybė.

www.garant.eu
See all ads of this company (16)