No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Gi Group Lietuva

Serviso inžinierius

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Online interview
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Siūlome darbą serviso inžinieriui moderniame, naujai atidarytame ceche Klaipėdoje.

Tavęs laukiančios užduotys:
  • Elektros instaliacijos, valdymo spintų pajungimas;
  • Operatyvus iškilusių techninių problemų bei gedimų šalinimas;
  • Įrenginių montavimas.

Tai kruopštus ir atsakingas darbas, kurio metu numatomos komandiruotės tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Dirbsi tarp savo srities profesionalų, įmonėje, kuri ne tik rūpinasi savo darbuotojais, bet ir nuolatos didina energijos efektyvo ir tvarumo praktikas.

DARBO GRAFIKAS:
Darbo dienomis nuo 7:00 iki 16:00.

Turi klausimų? Mielai į juos atsakysime: .

Reikalavimai darbuotojui

  • Moki skaityti el.schemas ir brėžinius;
  • Turi ankstesnės darbo patirties elektros bei montavimo srityje;
  • Gali vykti į komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje;
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Neprivaloma, tačiau būtų didelis privalumas:

  • Elektriko ar elektrotechninis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos supratimas.

Įmonė siūlo

  • Įkvepiančią darbo aplinką tarp savo srities profesionalų;
  • Patogų darbo grafiką, laisvus savaitgalius;
  • Krepšinio fanams - pakvietimus į rungtynes;
  • Sveikatos draudimą;
  • Nemokamą kavą bei arbatą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Kasmėnesinius priedus iki 300 Eur.

Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB Gi Group Lithuania tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB Gi Group Lithuania privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB Gi Group Lithuania duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB Gi Group Lithuania įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.