Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PROFESINIAI KONTAKTAI"
More about company »

Serviso inžinierius (pramoninės katilinės)

Vilnius - UAB "PROFESINIAI KONTAKTAI"

Darbo pobūdis

  • Pramoninių šilumos sistemų (garo ir vandens šildymo katilinių, dujinių degiklių) techninis aptarnavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (šilumos arba automatikos inžinerija);
  • Analogiška darbinė patirtis ne mažiau 2 metai, privalumas katilinių techniniame aptarnavime arba termoinžinerijoje;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office paketas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas.

Įmonė siūlo

  • Kompetenciją atitinkantį atlygį ir visas socialines garantijas;
  • Visas darbui reikalingas priemones, įskaitant ir automobilį;
  • Įmonėje sutelkta profesionalų komanda, visada yra su kuo pasitarti;
  • Rinkoje įmonė turi labai gerą vardą, klientai pasitiki ir gerbia;
  • Garantuojame draugišką atmosferą, tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Contactus klientė -įmonė, kurios veiklos sritis - energetikos objektų statyba, rekonstrukcija, modernizavimas, remontas ir techninis aptarnavimas. Įmonė gamina, projektuoja, komplektuoja, montuoja, atlieka paleidimo – derinimo darbus, eksploatuoja komercinės ir pramoninės paskirties katilines, kūrenamas biokuru, dujomis, skystu kuru.