Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
DOJUS įmonių grupė
More about company »

Serviso technikas

Šiauliai, Radviliškis - DOJUS įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Žemės ūkio technikos gedimų diagnozavimas ir darbas su kompiuterine diagnostine įranga;
  • Technikos gedimų šalinimas;
  • Kondicionierių pildymas;
  • Hidraulinių žarnų gamyba/remontas;
  • Atsarginių detalių užsakymas;
  • Bendravimas su klientais;
  • Naujų klientų paieška.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis žemės ūkio technikos remonte;
  • Techninis, inžinerinis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų k. mokėjimas - privalumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, savarankiškumas, stiprus atsakomybės jausmas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Traktorininko pažymėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą pažangioje, nuolat augančioje įmonių grupėje;
  • Galimybę plėtoti bei vystyti naują veiklos kryptį;
  • Mokymus;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Viena iš DOJUS įmonių grupei priklausančių įmonių, ieško žemės ūkio mašinų serviso techniko Radviliškio regione.
Įmonė sėkmingai dirba žemės ūkio atsarginių dalių tiekimo ir remonto srityse.
Įmonėje vid. atlyginimas 1760€
2 kartus didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)