UAB „DeLaval“

SERVISO INŽINIERIUS

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai, Joniškis - UAB „DeLaval“

Darbo pobūdis

SVARBU!!!
Norint pretenduoti į darbo poziciją, būtina kandidatuoti per ,,
DeLaval" atrankos sistemos nuorodą, kurią gausite el. paštu, kai tik išsiųsite savo CV, kandidatūrą per CV bankas darbo skelbimų platformą.
  • melžimo aikštelių, robotizuoto melžimo, šėrimo bei mėšlo šalinimo sistemų profilaktinė techninė priežiūra ir remontas;
  • įrangos detalių aktyvūs pardavimai;
  • darbuotojas ieškomas dirbti Joniškio raj., Šiaulių raj., Pasvalio raj., Biržų raj., Pakruojo rajonuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas (žemės ūkio srityje – privalumas);
  • elektros, automatizuotų sistemų veikimo žinios;
  • anglų kalbos žinios (rusų k. žinios – privalumas);
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • nepriekaištinga elgesio kultūra, komunikabilumas, sugebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • pareigingumas, atsakingumas, savarankiškumas.

Įmonė siūlo

  • darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • dinamišką darbo pobūdį;
  • kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • įmonės automobilį;
  • visas socialines garantijas; darbuotojų sveikatos draudimą;
  • konkurencingą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo rezultatų.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

„DeLaval“ – yra įmonė, pirmaujanti sprendimų, gerinančių profesionalių maisto produktų gamybos ūkių produktyvumą, srityje. Mes padedame savo klientams gerinti gamybą, pelningumą bei dirbančių žmonių ir auginamų gyvulių gerovę tuo pačiu mažindami jų daromą poveikį aplinkai. Mes siūlome produktus, sistemas ir paslaugas visiems pieno gamybos etapams. Mūsų produktus kasdien naudoja milijonai pieno ūkių visame pasaulyje.

Įmonė „DeLaval“ buvo įkurta prieš daugiau nei 135 metus Švedijoje. Šiandien „DeLaval“ veikia daugiau nei 100 rinkų. ,,DeLaval" yra ,,TetraLaval Group" priklausanti įmonė. Daugiau skaitykite
informacija apie UAB „DeLaval“
5652 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2768 €
25% uždirba 2768-3922 €
25% uždirba 3922-4679 €
25% uždirba nuo 4679 €