Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Serviso inžinierius (statybinė, kelių, karjerų technika, asfalto, betono gamyklos)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Statybinės, kelių, karjerų technikos, asfalto, betono gamyklų diagnostika, remontas, aptarnavimas, klientų apmokymas dirbtis su ja. Išvažiuojamasis servisas bei darbai įmonės dirbtuvėse Kaune.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis aptarnaujant, remontuojant statybinę, žemės ūkio techniką, keltuvus, krautuvus ir pan.;
  • Mokėti savarankiškai nustatyti gedimus ir juos pašalinti;
  • Išmanyti mechaninę variklių sandarą;
  • Išmanyti hidraulines sistemas;
  • Turėti supratimą apie elektros sistemas;
  • Mokėti naudotis techniniais žinynais ir literatūra;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Organizuotumas, savarankiškumas, techniškumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Perspektyvų darbą naujoje įmonėje su karjeros galimybėmis;
  • Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą;
  • Reikiamų darbo priemonių užtikrinimą;
  • Draugišką, pagarbią aplinką;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes (mokymus).

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Mūsų klientei – stiprių profesionalų suburtai naujai ir perspektyviai įmonei, prekiaujančiai kelių tiesimo, karjerų mašinomis bei įrengimais, asfalto bei betono gamyklomis bei jų atsarginėmis dalimis, teikiančiai serviso ir nuomos paslaugas, šiuo metu Kaune ieškomas Serviso inžinierius.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Asta.