Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Lietpak“

SERVISO INŽINIERIUS (automatika, elektrotechnika)

1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lietpak“

Darbo pobūdis

Įrenginių, elektrotechninės dalies mechanizmų prevencinė priežiūra bei remontas;
Avarinių gedimų šalinimas;
Įrenginių tobulinimas ir modernizavimas;
Bendravimas su vietiniais ir užsienio tiekėjais, įrenginių gamintojais.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas elektros inžinerijos srityje;
Gebėjimas suprasti elektros schemas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas laisvai šnekėti anglų k. būtinas, vokiečių k. mokėjimas - privalumas;
Gali būti paskutinių kursų studentas (-ė);
Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves, atsakingumas, noras tobulėti.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
Mėnesinius priedus, priklausančius nuo veiklos rezultatų;
Kasmetinę atlyginimo peržiūrą;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
Valdiklių, dažnio keitiklių ir kitus mokymus.

Atlyginimas

1100 €/mėn. į rankas
Siūlomas mėnesio atlyginimas 1100 Eur. atskaičius mokesčius.

UAB „Lietpak“ veikla – pakavimo medžiagų gamyba iš polimerinių plėvelių – nepastebima, bet būtina kiekviename žingsnyje. Daugiausia mūsų produkcijos skirta maisto pramonei. Dirbame nuo 1991 metų, todėl esame sukaupę daug patirties ir žinių, kurias nuolat giliname. Dirbame pasitelkdami moderniausius įrengimus ir šiuolaikines technologijas, todėl per trumpiausią laiką galime pagaminti sudėtingos struktūros kokybiškus gaminius. Produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių, pradedant ES valstybėmis ir baigiant Tolimaisiais Rytais.
informacija apie UAB „Lietpak“
2915 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
617
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2260 €
25% uždirba 2260-2805 €
25% uždirba 2805-3383 €
25% uždirba nuo 3383 €