DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

Serviso inžinierius

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „Lytagra“

Darbo pobūdis

  • Žemės ūkio technikos remontas;
  • Naujos technikos paruošimas bei paleidimas;
  • Remontuojamos technikos diagnostika, gedimų įvertinimas, remontas ir techninė priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis panašioje srityje - būtų privalumas;
  • Mokėjimas dirbti ir savarankiškai ir komandoje;
  • Turėti vairuotojo pažymėjimą (B kat.).

  • Siūlome įdomų ir dinamišką darbą patikimoje, stabilioje ir vienoje didžiausių įmonių Lietuvoje;
  • Nuolatinius mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus bei visas socialines garantijas.

Kontaktas: 8 614 96697

Pateikdami savo gyvenimą aprašymą, Jūs teikiate AB „Vilniaus Lytagra“ savo asmens duomenis. Vykdydami ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, informuojame Jus, kad tinkamo kandidato į laisvą darbo vietą atrankos tikslu AB „Vilniaus Lytagra“ tvarkys Jūsų gyvenimo aprašyme nurodytus asmens duomenis. Pasibaigus darbuotojų atrankai ir priėmus kandidatą į darbą, visų kitų neatrinktų kandidatų asmens duomenys bus sunaikinti ir toliau nebetvarkomi. Jeigu nesutinkate, kad aukščiau nurodytu tikslu AB „Vilniaus Lytagra“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis, Jūs turite teisę nepretenduoti į siūlomą darbo vietą ir gyvenimo aprašymo neteikti.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis aptariamas darbo pokalbio metu.
informacija apie AB „Lytagra“
2013 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
670
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1435 €
25% uždirba 1435-1738 €
25% uždirba 1738-2215 €
25% uždirba nuo 2215 €